„JIRO ŚNI O SUSHI” W KUCHNIA + HD « ENSO円相

„JIRO ŚNI O SUSHI” W KUCHNIA + HD


Jeżeli jeszcze nie widzieliście, a chcecie obejrzeć japoński film „JIRO ŚNI O SUSHI” to będziecie mieli okazję obejrzeć go na programie KUCHNIA + HD, który jest dostępny w większości „kablówek”. Emisja: 6 październik 2014, godz. 22:00.
„Jiro śni o sushi” jest filmem dokumentalnym o 85-letnim Jiro Ono, jednym z najsłynniejszych mistrzów sushi na świecie. Jiro Ono całkowicie poświęcił swoje życie doskonaleniu swojej profesji. Przygotowywaniem sushi zajmuje się niemal od dziecka. Od ponad 40 lat prowadzi słynny tokijski lokal Sukiyabashi. Pomimo sędziwego wieku czuwa nad wszystkim, co dzieje się w restauracji.
Pracuje od świtu aż do późnej nocy, dba o niepowtarzalną atmosferę, jaka panuje w Sukiyabashi.
Pomimo, że ten mały bar znajduje się w podziemiach jednego z tokijskich biurowców i posiada tylko dziesięć miejsc siedzących, otrzymał prestiżowe 3 gwiazdki Michelin, a Jiro został najstarszym „trzygwiazdkowym szefem kuchni” na świecie.
„Jiro śni o sushi” to opowieść o pasji, ambicji, ciężkiej pracy, która gwarantuje sukces w kulinarnym świecie, ale także o skomplikowanych stosunkach między ojcem perfekcjonistą i jego synami.
Enso poleca ten film…

Komentarze nie są dozwolone.