| Komornik kłodzko | Dlaczego wejście Polski do Unii Europejskiej było dobrą decyzją?

Komornik kłodzko

Dlaczego wejście Polski do Unii Europejskiej było dobrą decyzją?

Jak zapewne zdecydowana większość ludzi kojarzy, nasz kraj jest członkiem UE od 9 lat, a więc to prawie 10 lat! Według mnie, i tak naprawdę jestem w większości, owy okres nie jest stracony. Przecież polskie firmy nareszcie mają możliwość bez większych kłopotów eksportować swoje produkty za granicę. Wcześniej to było bardzo utrudnione, a poza tym […]

Dlaczego wejście Polski do Unii Europejskiej było dobrą decyzją?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak zapewne zdecydowana większość ludzi kojarzy, nasz kraj jest członkiem UE od 9 lat, a więc to prawie 10 lat! Według mnie, i tak naprawdę jestem w większości, owy okres nie jest stracony. Przecież polskie firmy nareszcie mają możliwość bez większych kłopotów eksportować swoje produkty za granicę. Wcześniej to było bardzo utrudnione, a poza tym były cła. Należy także wspomnieć, iż nareszcie możemy w pełni legalnie pracować w Irlandii, Szwecji oraz w pozostałych bogatych krajach, w których nawet najniższa wypłata tak naprawdę gwarantuje życie na odpowiednim poziomie.
Choć naturalnie nie ma kokosów. Warto także mieć na uwadze, że państwa unijne dają Polakom bardzo duże pieniądze, które są choćby zainwestowane w autostrady czy miasta i miasteczka. Atutów UE jest sporo, to należy przyznać. Jednak nie chcę w tym momencie napisać, iż Unia Europejska to tylko zalety. Zwłaszcza przykład takiej Grecji doskonale pokazał, że model jaki przyjęła owa organizacja jest zły. A więc Unia jest biurokratyczną instytucją, którą zarządzają słabi urzędnicy. A jeszcze na dodatek owi ludzie mają za bardzo lewicowe poglądy. Chociaż tak czy siak póki co UE daje Polakom bardzo dużo dobrego! To prawda.

recommended