| Licytacje komornicze kłodzko | Notariusz Kraków

Licytacje komornicze kłodzko

Notariusz Kraków

Problemy prawne miewa wielu z nas. Zrozumienie prawa jest niekiedy naprawdę ciężkim zadaniem. Wiadomo, że prawo dzieli się na wiele gałęzi prawa. Pytanie jednak jest takie: Kiedy odpowiednim do udzielenia pomocy będzie notariusz Kraków? Przede wszystkim, notariusz Kraków daje porady prawne, jednakże rodzaj jego pracy różni się od pracy radcy prawnego. Różnica powstaje chociażby na […]

Notariusz Kraków
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

Problemy prawne miewa wielu z nas. Zrozumienie prawa jest niekiedy naprawdę ciężkim zadaniem. Wiadomo, że prawo dzieli się na wiele gałęzi prawa. Pytanie jednak jest takie: Kiedy odpowiednim do udzielenia pomocy będzie notariusz Kraków?

Przede wszystkim, notariusz Kraków daje porady prawne, jednakże rodzaj jego pracy różni się od pracy radcy prawnego. Różnica powstaje chociażby na skutek tego, że notariusz ma prawo do spisywania aktów notarialnych czego radca prawny nie może uczynić. Notariusz także pomaga prowadzić postępowanie administracyjne, kontrolować jego przebieg.
W prawie Rzeczypospolitej Polskiej notariusz Kraków pełni niesamowicie ważną rolę. Jest to zawód szczególny, dlatego też notariusze posiadają status ochrony funkcjonariusza publicznego.

Do notariusza udamy się wtedy, gdy będziemy zmuszeni do sporządzenia dokumentów jakimi będą na przykład: akty notarialne, poświadczenia, wpisów do księgi wieczystej czy spisania protokołu – np. w sprawach dziedziczenia, gdy w grę wchodzi spadek.

recommended