| Komornik kłodzko kargul | Skarga na komornika

Komornik kłodzko kargul

Skarga na komornika

Skarga na komornika może być złożona w terminie do 7 dni od zaobserwowania nieprawidłowości. Może zaistnieć sytuacje, że termin zostanie przedłużony, ponieważ opóźnienie nie wynikło z winy osoby składającej skargę. Zażalenie na czynności komornicze możemy złożyć niemal w każdej sprawie, gdy zaobserwujemy brak poszanowania naszych praw, a także braki w postępowaniu egzekucyjnym. Jeśli powódki będą […]

Skarga na komornika
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Skarga na komornika może być złożona w terminie do 7 dni od zaobserwowania nieprawidłowości. Może zaistnieć sytuacje, że termin zostanie przedłużony, ponieważ opóźnienie nie wynikło z winy osoby składającej skargę. Zażalenie na czynności komornicze możemy złożyć niemal w każdej sprawie, gdy zaobserwujemy brak poszanowania naszych praw, a także braki w postępowaniu egzekucyjnym. Jeśli powódki będą słuszne, to nasza skarga zostanie zaakceptowana przez komornika lub Sąd Rejonowy. Zastanawiasz się, czy komornik postąpił słusznie przejmując mienie, które nie było Twoją własnością? Komornik ma prawo do przejęcia mienia, którym dysponuje dłużnik. Nie musi ono formalnie do niego należeć. Bardzo często zachodzi sytuacja, że zajęciu ulega kwota niepodlegająca egzekucji. Oczywiście jest to błąd, jednak wbrew pozorom nie wynika on z braku wiedzy komornika. Pieniądze znajdujące się na naszym koncie bankowy są potrącane przez bank na wniosek komornika. Bardzo często komornik nie zna źródła ich pochodzenia, więc zajęcie nie wynika z błędnego postępowania. W takiej sytuacji najczęściej wystarczy wniosek do komornika. Wiele osób zostało objęta postępowaniem egzekucyjnym, które spowodował abonament tele polska. Dług z tego tytułu może wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Rzecznik patentowy Łódź to wykwalifikowany prawnik posiadający szeroką wiedzę na temat ochrony praw własności intelektualnej. Jego działania mogą wesprzeć Cię w prawnej ochronie marki, a także w walce z nieuczciwą konkurencją.

recommended